Angielski

Angielski (EN)

Wisteria Gardens Studio
Menu Menu
Shopping Cart Shopping Cart
0
Ulubione Ulubione
0
Konto Konto

Kalendarium Imprez 2019

20.10.2019

Bunkasai - Jesienny Festiwal Sztuk Japońskich

Prom Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23, 03-973 Warszawa

Pokazy tańca, wykłady, ceremonie herbaty, a na zakończenie festiwalu koncert MINYO na akordeonie. Stoiska artystów, rzemieślników i restauracji, pokazy tańca oraz warsztaty Szczegółowy program festiwalu na stronie:

https://bunkasai.pl// wstęp wolny, na warsztaty obowiązują zapisy /

 

31.11 - 01.12.2019

Warszawskie Targi Fantastyki

Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, Bracka 25, 00-021 Warszawa

Targi powstały z myślą o ludziach, którzy połączyli kreatywność z miłością do fantastyki i w ten sposób stworzyli "coś" unikatowego, co po prostu trzeba zobaczyć lub przeczytać! 

Dodatkowo każda edycja Targów to możliwość przetestowania gier planszowych i karcianych oferowanych przez naszych Fantastycznych Wystawców oraz szansa na przeniesienie się do innego (bardziej fantastycznego) świata odtwarzanego w podziemiach Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy.

Wstęp: Płatny według uznania, od 1zł lub wejściówki

 

7.12.2019

Orientalny Bazar Świąteczny w Muzeum Azji i Pacyfiku

To wydarzenie wyjątkowe na mapie Warszawy. Wyróżnia się na tle innych, ponieważ daje możliwość poznania smaków, zapachów i kolorów Orientu. Sprzedawcy prezentują starannie dobrany asortyment – skarby z krajów azjatyckich i orietalnych. Miłośnicy pięknych przedmiotów mogą wybierać wśród bogatej biżuterii, barwnych elementów stroju czy niezwykłych przedmiotów dekoracyjnych. Smakosze też znajdą coś dla siebie – aromatyczne przyprawy, zielone i czarne herbaty. Na uwagę zasługują również kosmetyki azjatyckie i publikacje poświęcone Azji

Wstęp wolny


15.12.2019

Fantastyczny targ w Remoncie

Spotkajmy się na fantastycznych targach w nowym fantastycznym Remont: Reaktywacja Legendy! Fantastyczne książki, gry, ubrania i biżuteria w fantastycznych cenach czekają na Ciebie!
Ponadto spotkasz się z fantastycznymi ich twórcami! Organizujemy także fantastyczne konkursy na m.in fantastyczny cosplay, fantastyczną wiedzę, fantastyczne szczęście (w gry rodem z Wiedźmina).

Wstęp wolny

 

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl